Woda w Twoim biurze

0
89

Regularne picie wody w odpowiednich odstępach czasu jest bardzo zdrowe, a tak naprawdę niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Utrzymywanie odpowiedniego poziomu wody w organizmie zapobiega jego odwodnieniu oraz odpowiada za właściwe ciśnienie krwi. W dzisiejszych czasach woda dla biura jest niemalże konieczna.

Każda firma jest odpowiedzialna za zdrowie oraz samopoczucie swojego pracownika. Woda dla firm może nieść pozytywne rezultaty także poza opinią zatrudnionej kadry pracowniczej. Pamiętajmy, że poza pracownikami siedzibę naszej firmy odwiedzają również goście. Ktoś kto poprosi o szklankę wody po prostu musi ją otrzymać.

Ciężko znaleźć wymówkę na brak wody – już łatwiej jest w przypadku braku kawy, ponieważ wystarczy przeprosić i powiedzieć, że ekspres jest zepsuty. Picie wody jest bardzo istotne z punktu widzenia składu ciała oraz zachodzących w organizmie reakcji fizjologicznych. Woda stanowi ponad połowę składu ciała. Woda jest również składnikiem każdej komórki ludzkiego organizmu i wypełnia przestrzenie międzykomórkowe. Obecność wody w organizmie umożliwia transport tlenu i składników odżywczych oraz jest odpowiedzialna za usuwania niechcianych toksyn z organizmu. Spożywanie wody usprawnia również przyjmowanie pokarmów oraz uczestniczy w procesach trawiennych.

Woda pełni również funkcję ochronną organizmu – amortyzuje urazy mechaniczne i przeciwdziała uszkodzeniu tkanek. Tak więc picie wody zapewnia naszemu organizmowi właściwe nawodnienie, wpływa na właściwe ciśnienie płynów ustrojowych, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, jej odpowiedni poziom odpowiada za termoregulację, ułatwia przyjmowanie pokarmów, wspomaga proces trawienia, wspomaga odchudzanie, wpływa na stan skóry a także zapobiega powstawaniu zaparć. Osoba dorosła powinna pić pomiędzy 1,5 do 3 litrów wody na dobę. Picie wody w niewystarczającej ilości może prowadzić do licznych problemów zdrowotnych. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie zdrowia i samopoczucia swoich pracowników oraz odwiedzających firmę gości jest skorzystanie z oferty dystrybutory do wody Jarocin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here